Strona Główna BIP Strona Główna
STRONA GŁÓWNA
 

 

 

 

 Wojskowa Komenda Uzupełnień w Olsztynie w ramach promocji obronności zaprasza do współpracy organizacje pro obronne oraz paramilitarne z terenu starostw powiatowych Olsztyn, Szczytno, Nidzica.
Zapraszamy również wszystkie osoby chętne do odbycia ochotniczych form służby wojskowej w ramach nowotworzonych jednostek obrony terytorialnej.
Do kontaktów roboczych z ramienia Wojskowej Komendy Uzupełnień w ramach promocji obronności wyznaczony jest Szef Wydziału Rekrutacji mjr Zbigniew Stakun, tel. 261 322 649

 
W związku z rozpoczęciem uzupełnienia stanowisk do Terytorialnej Służby Wojskowej (TSW) przez 4 Warmińsko-Mazurską Brygadę Obrony Terytorialnej w dniach 27.11-01.12.2017 r. oraz w dniach 04-08.12.2017 r., w godz. 10.00-18.00 w siedzibie Wojskowej Komendy Uzupełnień w Olsztynie  zostanie przeprowadzone postępowanie rekrutacyjne (kwalifikacja) ochotników do TSW.

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej oceniany będzie poziom wiedzy ogólnowojskowej. Materiały pomocne dla udzielenia prawidłowych odpowiedzi znajdziecie tu !!! MATERIAŁ SZKOLENIOWY DLA WOT !!!
 

 
Szczegółowych informacji udziela mjr Zbigniew STAKUN tel. 261 322 649
 

   

  

 
 
 
Dołącz do społeczności WKU Olsztyn. Polub Nas na portalach społecznościowych

            


 

 

Jesteśmy terenowym organem administracji wojskowej, podległym bezpośrednio  

Wojewódzkiemu Sztabowi Wojskowemu w Olsztynie.

 
 
 

 

 

  

Instytucją kieruje Wojskowy Komendant Uzupełnień

ppłk Mariusz SZTORC

  

Licznik odwiedzin naszej strony